Úvod Základní škola Erasmus Erasmus - Itálie - Teramo 2018

Erasmus - Itálie - Teramo 2018

V týdnu od 20.října vyrazila skupina žáků 7.třídy s paními učitelkami Linkovou, Červenkovou a Boškovou do Itálie . První zastávka byla v Římě , kde jsme navštívili řádové sestry z řádu sv. Bonifáce, které ve Stráži na faře bydlely a pracovaly pro naši Strážskou farnost. Sestry nás pohostily, zavzpomínali jsme na čas, který u nás ve Stráži prožily a prohlédli jsme si Vatikán. Druhý den, jsme přejeli do Terama, kde nás již čekali naši hosté. Děti byly umístěny do rodin a začal náě pobyt v Teramu. Zde jsme pracovali na projektu mediálních komunikací a naši hostitelé nás vyvezli na krásné výlety po okolí. Ochutnali jsme pravou italskou pizzu z pece, špagety, mořské plody, výbornou  zmrzlinu. Vraceli jsme se plni dojmů a navázali jsme nová přátelství.