Login

Plán akcí


LEDEN

Datum

Třída

Akce

7.1.

5.

KVLK - Danda má hlad 8.00-11.00

9.1.

2.

KVLK  Hrajeme si se slovy

9.1.

3.

KVLK  Mluvíme rukama

14.1.-18.1.

7.

Lyžařský kurs

16.1.

1.B,1.A,2.,3.

 naivní divadlo

28.1.-31.1.

všichni

Sběr papíru

31.1.

všichni

kino Cinestar

 
ÚNOR

Datum

Třída

Akce

1.2.

 

Pololetní prázdniny

5.2.

7.

Přednáška: První pomoc  /ve škole/

7.2.

6.

Přednáška: První pomoc  /ve škole/

8.2.

7.

Přednáška   Než užiješ alkohol, použij mozek

13.2.

1.st. a 2.st.

Školní kolo recitační soutěže

15.2.

výběr 7.-9.tř

 fotbalové utkání - chlapci

17.2.-23.2.

výběr 7.tř. 

Erasmus+ - výjezd do Německa

19.2.

8.tř

 IQLandia

20.2.

1.A , 1.B

 Maxipes Fík - Experimentál.studio

27.2.

9.

KVLK Liberec – Cena za 2.světovou válku

28.2.

1.-5.tř.

 Masopustní karneval


Březen

 

Datum

Třída

Akce

1.3.

všechny třídy

Ekoprogram – 1 vyučovací hodina

4.3.-8.3.

 

Jarní prázdniny

13.3.

všechny třídy

Den otevřených dveří  ZŠ a MŠ

14.3.

4.

Střevlík – Cesta kolem světa

18.3.

2.

8.

Střevlík – Máme rádi Česko

KVLK – Erben - Kytice

19.3.

6.

Etnická hudba

21.3.

2.

3.

5.

výběr dětí

Divizna – Proč ryby neberou?

Střevlík – Nejen kráva mléko dává

beseda se spisovatelem ve škole

Zoo riskuj

22.3.

9.

výběr žáků 2.st.

KVLK – Erben - Kytice

Florbalové utkání

25.3.

Všichni

5.

7.

Sběr papíru

Střevlík – Máme rádi Česko

KVLK – Bajky – sem s nimi

26.3.

Všichni

8.
1.A, 1.B

Sběr papíru

KVLK – Hon na čarodějnice

Příhody včelích medvídků - Experimentální studio

27.3.

8.tř.

 KVLK - Hon na čarodějnice

28.3.

6., 8., 9.

Jeden svět na škole

29.3.

9.
6.,8.

 9.třída učí na 1.stupni   - Den učitelů

Finanční gramotnost - přednáška

 

Duben

Datum

Třída

Akce

1.

 

 

2.

4.třída

knihovna Stráž nad Nisou

3.

 6.tř. 

 TECHUP SOŠ Na Bojišti Liberec

4.

5.tř.

9.tř.

finanční gramotnost  - přednáška ve třídě

finanční gramotnost – přednáška ve třídě

5.

 5.,6.,7.,8.tř.

 Pythagoriáda
minifotbal - ZŠ Vrchlického

6.

zájemci 

Ukliďme Česko

8.

 8.tř.

 přednáška 1.pomoc

9.

 9.tř.
2.tř.
3.tř. výběr

přednáška 1.pomoc 
knihovna Stráž nad Nisou
Dubák

10.

 8.tř.

 TECHUP

11.

 zájemci

8.tř.

Velikonoční dílny    16,00 – 18,00

DFXŠ –  Romeo a Julie

12.

 4.,5.tř -výběr

 fotbalový zápas

15.

3.tř.

Divizna – Halo, je tam někdo? 

16.

 5.tř.

 knihovna Stráž n.Nis.

17.

6.tř.

Divizna  Barevný svět

25.

 

třídní schůzky  16,00 -1.st.,     16,30 – 2.st.

26.

                         

2.,3.,4.,5.,       

Zápis do 1.třídy 13,00 - 17,00 h.


Jak se zachraňuje země? Experim.st

30.

 6.tř.
4.tř.

 výlet do Prahy
9,00 knihovna Stráž n.Nis.

 

Květen

Datum

Třída

akce

3.

 

6.třída

Střevlík

8.

 

Státní svátek

9.

 

Ředitelské volno

10.

 

Ředitelské volno

11.

 

 

12.

 

Erasmus

13.

 

Erasmus

14.

 

 

Erasmus
atletické závody starší žáci
Předškolák –p.uč. Langová 16,00-17,00

15.

 
4.třída

 

Erasmus
Dopravní hřiště Liberec
mladší žáci - atletické závody

16.

 

Erasmus

17.

 1.stupeň

Erasmus – odpolední posezení
Divadélko pro školy – tělocvična

20.

7.,8.,9.tř.

přednáška KYBERŠIKANA

21.

 

Předškolák – p.uč. Lexová 16,00-17,00

22.

7.třída

Divizna

23.

3.třída

Střevlík – Divočina ve městě

24.

8.třída
7.třída

Drážďany – Hygienické muzeum
Střevlík

 

25.

 

 

26.

 

Škola v přírodě

27.

 

 

Škola v přírodě

28.

 

výherci škol.kola

Škola v přírodě

 Pythagoriáda – okresní kolo

29.

 

Škola v přírodě

 

30.

 

 

Škola v přírodě

 

31.

 

2.stupeň

Škola v přírodě.                    

Den Dětí u liberec.chemiků

 

 

 Červen

Den

Třída

Akce

3.

9.tř.

4.,5.tř.

 

výlet Košťálov

ND Liberec

 

4.

9.tř.
8.tř

 

 

školní výlet
školní výlet

Předškolák 

 

5.

9.tř.
8.tř.
6.tř.

 

školní výlet
školní výlet
školní výlet

 

6.

8.tř.
všechny třídy

 

školní výlet
Fotograf

 

7.

všechny třídy 

 

Dětský den  do 12,35

 

10.

9.tř.
4.tř.

 

exkurze Spalovna
cyklistické zkoušky DH Liberec

 

11.

 

 

Předškolák  -

 

12.

 

 

 

 

13.

3., 4.,5.tř.

 Školní výlet

14.

 6.,7.8.,9.

1.A, 1.B,2.tř.

 

 – výběr  Florbal Frýdlant v Čechách

 školní výlet Mnichovo Hradiště

 

15.

 

Strážské slavnosti 

17.

 

 

18.

 

 

Předškolák

 

19.

7.tř.

6.tř.

 

školní výlet – Sobotka

školní výlet

 

20.

7.tř.

 

 

školní výlet -Sobotka

Pololetní pedagogická rada 14,00

21.

 2.st.

Přednáška : Zdravý životní styl

24.

 

 

 

 

 Vybírání knížek  1.st. průběžně, 2.st. -  5.,6.hod.

Normální rozvrh

 

25.

 

 

 

 

Oceňování žáků – tělocvična 8,00 -10,00 1.st

Oceňování žáků – tělocvična 10,00 -12,00 2.st

Bez odpoledního vyučování

 

26.

3.,4.tř.

 

 

 

EKO program

Ostatní třídy – kino

Konec vyučování po kině

 

27.

1.st. 

3.4.tř.
2.st.

 

 

Pobyt v přírodě – všechny třídy kromě 3. a 4.tř.

kino
sportovní den

Konec vyučování   1.st.  11,30      st.  12,00

 

28.

 

 

 

1.h. -Rozdávání vysvědčení,

2.h. Loučení s deváťáky,

 

Kontakty

obrázek
Kontakty:

Vedení školy:
482 731 428
731 177 625

Sborovna 2.stupeň:
485 159 079

Sborovna 1.stupně:
724 260 388

Školní jídelna:
485 159 013

Školní družina:
739 082 353

Mateřská škola:
482 731 996
722 906 756
HOME Základní škola a mateřská škola Stráž nad Nisou

Created by © 2009-2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign