Úvod Aktuality Přehled všech akcí MŠ - Lyžařský výcvik - ZMĚNA

30.1.
3.2.
Pondělí - Pátek

ZMĚNA Lyžařský kurz se bude konat pro přihlášené děti v náhradním termínu v týdnu od 30.1. do 3.2.2023

Pokyny a pravidla k lyžařskému výcviku dětí MŠ 30.1. - 3.2.2023

Děti, které mají svou výbavu, odjíždí z MŠ již v lyžařské obuvi, děti, které si boty půjčují od SKP si je nechají po celý kurz u sebe (první den přijedou ve svých botách a pak již jezdí v lyžácích, v pátek nezapomenout jim vzít zase své boty na odjezd!!!)

PODEPSAT DĚTEM LYŽE A PŘILBY SE JMÉNEM ŠKOLKY (nálepka/lihový fix), hůlky na lyže si děti neberou! Děti, které si půjčují přilbu, ať mají do ní svou kukličku a nebo čepici bez bambule!!!

Prosíme o spolupráci při ranním obouvání dětí v MŠ. Děti přiveďte do školky již oblečené na lyžařský výcvik nejlépe mezi 7,15 – 7,25 tak, abyste je mohli v klidu přezout do lyžáků. Odjezd od MŠ je v 7:40 (autobus bude přistaven cca o 15 minut dříve, kde zajišťují nástup dětí instruktoři, budou v tu dobu již v MŠ)

První den se po příjezdu v místě dovybaví děti, které si budou půjčovat výbavu u SKP. Děti se roztřídí podle výkonnosti do družstev a začne samotný výcvik rozdělený na 2 dopolední bloky…

Svačinu včetně pitného režimu vozíme s sebou z MŠ. Vzhledem k omezené kapacitě  místnosti se svačina podává na dvě až tři časově rozdělené etapy, dohodnuto vždy na místě.

Před odjezdem do MŠ si děti srovnají lyže po družstvech, lyže zůstávají v LŠ SKP. Děti odjíždějí v lyžácích, v rozlišovacích vestách a přilbách, vše zůstane do 2. dne v šatně u Mravenců a malé šatně Sluníček na hlavní budově MŠ, kde si opět ráno děti boty nazují a vezmou si na sebe vesty a přilby. Lyže pak mají děti připravené po družstvech na svahu.

Vyúčtování: Při absenci dítěte delší než jeden den, se vrací alikvotní částka ponížená o jeden den výcviku a to i v případě nenastoupí-li dítě objednaný výcvik vůbec. Při jednodenní absenci se nevrací nic. Zapůjčení lyžařského setu /lyže, boty, přilba/ s nebo bez přilby stojí 500,- Kč /výcvik. Půjčovné se v případě nedokončení kurzu nevrací.

Pro veškeré dotazy volejte   Jaroslav Jansa    tel. 606277522     info@skipolicie.cz   www.skipolicie.cz